2024. március 19., kedd
Enduro Alpok Adria Hírek

Zólyomi Andrea | 2020.03.16, 20:20:00 | Utolsó módosítás: 2020.06.18, 09:34:00

Tisztelt Tagok, Versenyzők!

A kormányfő mai bejelentése szerint 2020. március 17-én, kedden 0:00 órától semmiféle magyarországi nyilvános rendezvényt nem lehet megtartani. Ennek következtében a Magyar Motorsport Szövetség engedélyezési jogkörébe tartozó mindennemű sportrendezvény határozatlan időre felfüggesztésre kerül.

A felfüggesztés vonatkozik minden jóváhagyott és még függőben lévő versenykiírás szerinti helyszínre, valamint az elfogadott szakági versenynaptárakban szereplő sportrendezvényekre is.

Az elmaradt versenyek pótlásáról vagy végleges törléséről a későbbiekben dönt a MAMS Elnöksége.

Megértésüket ezúton is köszönjük!

Zólyomi Andrea | 2015.12.16, 13:27:00 | Utolsó módosítás: 2016.04.19, 14:32:00

A Magyar Motorsport Szövetség elnöksége döntött a MAMS Év Sportolója 2015 címről és három kategóriában az alábbi versenyzők kapják a megtisztelő címet:

MAMS Év Sportolója 2015:

Chrobák János, a Schmidt Racing versenyzője.

Supersport kategóriában a 2015. évi Alpok-Adria Gyorsasági Motoros Bajnokság győztese, az IMRC gyorsasági bajnokság győztese, a Magyarország Gyorsasági Motoros Országos Bajnokság legeredményesebb versenyzője. A FIM Gyorsasági Motorsport Világbajnokság Supersport kategóriájában pontszerző.

fotó: Facebook

MAMS Év Női Sportolója 2015:

Kis Viktória, a H-Moto Team versenyzője.

A LARRS (Losail Ázsiai Gyorsasági Motoros Bajnokság) győztese 600 cm-es kategóriában, a FIM Europe Gyorsasági Motoros Női Európa-kupa összetett 4. helyezettje.

fotó: H-Moto Team

MAMS Év Utánpótlás Sportolója 2015:

Vincze Viktória Hanna, az S-Riders Kft. versenyzője.

Viktória idén versenyzett először és a Magyarország Nemzetközi Dragbike Utánpótlás Bajnokság 50 cm-es kategóriájában a 2. helyen végzett.

Mindhárom versenyző először nyerte el a MAMS Év Sportolója címet.

A Magyar Motorsport Szövetség ezúton gratulál a versenyzőket. További szép sikeret kívánunk a jövőben!